V okolí je restaurace i možnosti, jak trávit volný čas

Restaurace a vyžití

V okolí Hostelpraha.cz je mnoho restaurací kde se můžete po práci najíst za lidové ceny. Doporučíme vám podle vaší chuti na místě ideální typ restaurace. Do restaurací je to z ubytovny vždy docházkové vzdálenosti, takže nemusíte dojíždět firemním autem nebo dodávkou a řešit složitě parkování u restaurace.

Letiště Ruzyně - Václav Havel – ubytování zaměstnanců

10 minut autem je vzdálené Letiště Praha, kde sídlí mnoho firem které u nás využili ubytování pro zaměstnance z letiště Praha Ruzyně. Na letišti pracuje mnoho stavebních firem které často potřebují  využít našich služeb ubytování. Proto víme naše místo je pro firmy pracující na letišti Praha Ruzyně strategické pro ubytování svých firemních zaměstnanců.  Další firmy mají své zaměstnance na letišti dlouhodobě a hledají nějakou ubytovnu mohou využít ubytování v Hostelpraha.cz.

Obchodní centra – Praha 5 – ubytování pro zaměstnance

Mnoho nákupních center jako je Metropole Zličín v Praze 5 využilo naše levné ubytování pro firmy, které pomáhali při rekonstrukci nebo dělali inventuru v obchodě. Galerie Butovice je kousek od našeho ubytování automobilem nebo autobusem a využilo už nezpočet firem naše služby s ubytováním řemeslníku nebo firemních zaměstnanců. Naopak potřebujete-li si nakoupit potraviny na večer, můžete využít obchodů jako je Lídl Řepy nebo Billa Řepy které jsou v procházkové vzálenosti.

Stavební práce v Praze 5 a ubytování řemeslníků

Mnoho stavebních firem, které hledají ubytovnu pro řemeslníky v Praze 5 nebo v Praze 6 využívají našich pokojů pro řemeslníky, montážníky. Stavební party, které se vrací do našich ubytovacích prostor je mnoho. Bytová výstavba právě v Praze a na okraji Prahy západ přivádí do Prahy mnoho stavebních firem co hledají levné ubytování pro řemeslníky.

Ubytovna nebo levné ubytování na Smíchově

Mnoho stavebních prací probíhá na Praze 5 Smíchov, kde firmy staví mnoho nových budov. Potřebují ubytování na ubytovně pro montážní partu pracující na Smíchově Prahy 5 nebo nějaké levné ubytování nejlépe pár minut automobilem nebo dodávkou. Přímé spojení  tramvaje ze Smíchova až naše ubytování by mohlo vyřešit mnoho problému tykající se dopravy dělníku na ubytovnu nebo levné ubytování hostelpraha.cz