Ubytování pro firmy, řemeslníky, dělníky, skupiny a zaměstnance nebo studenty.

Nekuřácké pokoje

Naše pokoje i cely prostor  budovy je prostor nekuřácký, ale cigaretu si můžete vychutnat venku na dvoře nebo zahradě. V našich prostorách není dovoleno kouřit ani e-cigarertu nebo Icos. Prosím mějte na paměti, že jsme nekuřácké zařízení. Zákaz platí také na kouření z okna v jakémkoli prostoru objektu.


Internet – Wifi připojení

Pokud jste zvyklí být on-line, jistě oceníte zdarma wifi připojení na internet. Je to užitečná služba, ale ne vždy ji máte na každé ubytovně nebo hostelu automaticky. U nás ale je. Díky spolehlivému připojení si svoji další cestu s přáteli, nebo práci kterou musíte dělat po večeru můžete naplánovat v posteli nebo u stolu v pokoji v Hostelpraha.cz  nepřijdete ani o mailovou korespondenci nebo o video-hovor s rodinou. Když hledáte Levné ubytování v Praze nebo, očekáváte i komfortní internetové služby. Hostel Praha vám je nabídne. Jde nám o to, aby se naši hosté cítili příjemně.


Pro firmy máme dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje

Když hledáte levné ubytování pro řemeslníky nebo montážníky v Praze, musíte počítat s tím, že to nebude jednolůžkový  pokoj. My nabízíme ubytování  montážním partám mladých lidí, ale i ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance. Máme dvoulůžkové - třílůžkové, čtyřlůžkové až  sedmilůžkové pokoje s televizí, kuchyňkou a s vlastní sprchou a WC. Každý pokoj pro řemeslníky je plně vybavený. Sázíme také na kvalitní vybavení, které bude zákazníkům dobře sloužit. Pravidelně je obměňujeme, nechceme se dostat do situace, že naši klienti budou sedět na rozvrzaných židlích. Nabízíme levné a kvalitní ubytování. A to i přesto, že víme, jak je náročné sehna levné ubytování v Praha 5 nebo levné ubytování Praha 6 pro vaše zaměstnance nebo firmu.

Využijte kuchyňku na každém pokoji.

Náš Hostel Praha myslí na to, že ne každý se chce stravovat v restauraci. Přestože je v okolí hodně restauračních zařízení v různých cenových relacích, máte možnost vlastního vaření. A to není tak obvyklé, když hledáte levné ubytování pro skupiny nebo řemeslníky v Praze. Využijte  kuchyňky s  ledničkou, mikrovlnou troubou a nádobí  v každé kuchyňce na pokoji. Jídlo si tam připravíte bez problémů.

Parkování firemní dodávky s ubytováním

Kdo hledá ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance, jistě ocení, že doprava i parkování v místě je bez problémů. Také máme prostory, kde si můžete uschovat drahé nářadí, abyste ho nemuseli nechávat v autě. Víme, že firmám na rychlé dopravě pracovníků záleží. Levné a kvalitní ubytování? Doplňte si k tomu ještě výhody dopravy a parkování.