Ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance

Nekuřácké pokoje a zdarma připojení na internet

Možná, že jste už viděli pěkné levné ubytování, ale vadilo vám, že vybavení bylo cítit kouřem z cigaret? Naše pokoje jsou všechny nekuřácké, ale cigaretu si můžete vychutnat venku v příjemné zeleni. Pokud jste zvyklí být on-line, jistě oceníte zdarma wifi připojení na internet. Je to užitečná služba, ale ne vždy ji máte v každém hotelu. U nás ale je. Díky spolehlivému připojení si svoji další cestu s přáteli můžete naplánovat v posteli a nepřijdete ani o mailovou korespondenci. Když hledáte ubytování v Praze, očekáváte i komfortní internetové služby. Hostel Praha vám je nabídne. Jde nám o to, aby se naši hosté cítili příjemně. Při pěkném počasí můžete grilovat na zahradě. I když jde o levné ubytování, jsme přesvědčeni, že musí být kvalitní.

Nejmenší pokoje jsou třílůžkové, ale v partě to nevadí

Když hledáte levné ubytování v Praze, musíte počítat s tím, že to nebude jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj. Takové pokoje jsou drahé a vhodné spíše na rekreaci. My nabízíme ubytování partám mladých lidí, ale i ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance. Máme třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje s televizí a většinou s vlastní sprchou a WC. Jen dva pokoje mají WC a sprchu společnou, ale to se ve velké partě snese.  Sázíme také na kvalitní vybavení, které bude zákazníkům dobře sloužit. Pravidelně je obměňujeme, nechceme se dostat do situace, že naši klienti budou sedět na rozvrzaných židlích. Nabízíme levné a kvalitní ubytování. A to i přesto, že víme, jak je náročné sehnat ubytování Praha 5 nebo ubytování Praha 6.

Cítíte se jako v apartmánu - sami si uvaříte ve společné kuchyňce

Náš Hostel Praha myslí na to, že ne každý se chce stravovat v restauraci. Přestože je v okolí hodně restauračních zařízení v různých cenových relacích, máte možnost vlastního vaření. A to není tak obvyklé, když hledáte ubytování v Praze. Můžete mít dietu, nesnášíte tučná jídla, máte rádi vlastní styl, který restaurace neumí? Využijte naše společné kuchyňky. Lednička, mikrovlnná trouba a nádobí je samozřejmostí. Jídlo si tam připravíte bez problémů. To vám zajistí naše levné a kvalitní ubytování. Ubytujeme i velké skupiny, spolupracujeme s penziony v okolí. Respektujeme požadavky mladých i specifika ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance. Hostel Praha je tu pro vás, neváhejte a objednejte si levné ubytování.