V okolí je restaurace i možnosti, jak trávit volný čas

Když hledáte levné ubytování v Praze, nechcete žít jako poustevník. Bude pracovat většinu dne, ale budou i chvíle, kdy se chcete pobavit a odpočinout si. Hostel Praha je dobře situován, v jeho okolí jsou možnosti pro stravování, nákupy i trávení volného času. To je výhoda charakteru ubytování Praha 5 a ubytování Praha 6. Nejste tu někde na okraji města , kde dávají lišky dobrou noc. Kdo nabízí ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance, musí počít s tím, že lidé si chtějí občas po práci někam vyrazit, něco nakoupit. A co o víkendech? Někdy se opravdu nevyplatí jezdit domů. Ubytování v Praze nabízí široké možnosti trávení volného času, ale proč jezdit někam hodinu, když to máte za rohem?

Můžete se stravovat levně nebo si dopřát gurmánský zážitek

Už jste zjistili, že Hostel Praha nabízí levné a kvalitní ubytování, ale chcete se dozvědět, kde se můžete také dobře najíst? Budete překvapeni, jaká je v okolí nabídka. Náš personál si udělal nedávno průzkum a zjistil, že v okruhu 300 metrů od našeho hostelu je nejméně 5 restaurací různých cenových skupin. To má význam nejen pro osamělé hosty, ale zejména, když hledáte ubytování pro firmy, skupiny a zaměstnance. A co nějaká nabídka pro volný čas?  Nedaleko je dobře vybavené squash centrum s posilovnou, kde můžete procvičit svaly, které zanedbáváte. Vidíte, co všechno obsahuje levné ubytování.

V okolí Hostelu Praha uděláte dobré nákupy

Ubytování v Praze má své další výhody. Své vydělané peníze můžete utrácet v nákupních centrech, ke kterým se dostanete rychle a pohodlně. Ale pozor, co vám k tomu řekne vaše rodina. Nechcete radost z nakupování poskytnout spíše jim?  Když máte jistotu ubytování Praha 5 nebo ubytování Praha 6, otevírá se vám možnost výletů díky dobrému spojení. Jste pár minut autem od obchodního centra Anděl a také máte rychlé spojení do obchodního centra Zličín, Ruzyně či Stodůlek.